Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Телескопи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Телескопи існують вже більше чотирьохсот років. У свій час їх поява стала одним із символів прогресу. Сучасні космічні і наземні телескопи стали значно більш досконалими, ніж їх попередники. Персональний телескоп купити сьогодні може практично кожен, так як їх виготовлення стало масовим.

 

Інтернет-магазин «Біля Багаття» пропонує купити телескоп в Україні. Телескопи в Україні ми продаємо виробництва всіх великих гравців ринку оптичних наглядової пристроїв. Телескопи, продаж яких нами ведеться, належать до трьох категорій: рефрактори, рефлектори і катадиоптрические телескопи.

 

Оптичний телескоп лінзового типу (діоптричний/рефракторний) мають об'єктив, в основі якого – система лінз. Ці телескопи з'явилися першими. Нами ведеться продаж телескопів в Україні цього типу з ахроматичними і апохроматическими об'єктивами.

 

Рефлекторні телескопи оснащено об'єктивом, в основі якого – увігнуте дзеркало. Їх конструкційні особливості дозволили впоратися з хроматичною аберацією. Запитавши, скільки коштує телескоп в Україні цього типу, ви дізнаєтеся, що він трохи дешевше інших.

 

Катадиоптрические (дзеркально-лінзові) телескопи мають як систему лінз, так і дзеркало. Їх особливості, такі як малий фокус і порівняно невеликий розмір, роблять катадиоптрические телескопи незамінними для астрометрических досліджень, але для серйозних астрофізичних досліджень краще підходять телескопи інших типів.

 

Як вибрати телескоп? Для цього візьміть до уваги мета використання телескопа, кваліфікацію користувача. У нас ви можете телескоп дитячий купити, ціна якого буде значно нижче, ніж у напівпрофесійних моделей в асортименті.

Ви можете купити телескоп в Києві в нашому представництві або з доставкою по країні.

Катадиоптрические телескопи являють собою синтез лінзових і дзеркальних. У них є багато переваг: велика світлосила та поле зору при малому фокусі, відсутність потреби в частою юстирування, компактність – і ніяких аберацій. У катадиоптрических телескопів закриті труби, що захищає їх від забруднення.

 

Рефрактори – оптичні телескопи лінзового типу. В основі їх роботи лежить явище рефракції, тобто заломлення. Телескоп-рефрактор має в конструкції окуляр і лінзовий об'єктив. Світло збирає система лінз. В фокальній площині формується зображення віддаленого об'єкта, яке можна розглянути через окуляр.

 

Інтернет-магазин «Біля Багаття» пропонує вам купити телескоп (рефрактор) таких видів:

 

– рефрактор-ахромат. В його конструкції використовується ахроматичний об'єктив, найчастіше двохлінзовий (дублет). Перевага подібних телескопів – мінімальні хроматичні аберації, що збільшує чіткість зображення і прибирає кольорові плями;

 

– рефрактор-апохромат. У конструкції цього телескопа використовується апохроматический об'єктив, двохлінзовий або трилінзовий. Переваги апохроматов – немає хроматичних аберацій, вище якість зображення.

 

У нас ви можете придбати аматорський короткофокусний рефрактор. Серед переваг рефракторів – простота догляду, захищеність від попадання пилу, відсутність необхідності в регулярному юстирування, відмінні експлуатаційні характеристики.

 

Телескоп-рефлектор – один з основних типів сучасних телескопів. Рефлектори відомі також як «дзеркальні телескопи». Головний елемент їх конструкції – увігнуте дзеркало, збирає і фокусує світло. Особливості конструкції рефлекторів унеможливлюють хроматичні аберації – основний недолік лінзових телескопів.

 

Інтернет-магазин «Біля Багаття» пропонує вам купити рефлектор виробництва провідних світових компаній Bresser, Konus, Celestron та інших. У нас представлені як бюджетні моделі для використання в аматорських цілях, так і більш досконалі телескопи з великим діаметром відбиваючої поверхні, що збільшує чіткість зображення.

 

Рефлектор, ціна якого вигідніше, ніж у сучасних телескопів інших типів, має такі переваги:

 

– простота конструкції;

 

– гарна якість оптичних елементів при доступній ціні.

 

Особливість рефлекторів – необхідність регулярної юстування телескопа.
Вгору