Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Приготування їжі

Поїздка за місто, особливо розрахована більш ніж на один день, рідко коли може обійтися без готування. Взяті з собою продукти швидкого приготування ніколи не замінять повноцінного прийому їжі, для чого і потрібні коптильні, казани, мангали та інші «знаряддя» для приготування смачних і поживних страв.

Наш інтернет магазин «Біля Вогнища» завжди готовий надати як мінімум за кілька моделей таких потрібних у поході речей, як:

 • Мангали для шашлику;

   

 • Шампури;

   

 • Триноги і казани;

   

 • Похідна небиткий посуд з жароміцними стінками;

   

 • Коптильні.

   

Крім того, у розділі представлені додаткові елементи, необхідні для готування. Потрібно пам'ятати, що чим більше укомлпектованной буде група відпочиваючих, тим менше додаткових проблем виникне після зупинки на відпочинок. Разом з тим, вирішальну роль відіграє розмір і вага обладнання. У нас ви не зустрінете громіздкі жаровень, або непідйомних казанів. Сучасні матеріали зробили можливим робити міцну і легку посуд, яка компактно складається для перевезення.

 

Взятий з собою комплект повинен включати в себе і фільтри для води. Набагато простіше скористатися ними, ніж брати в дорогу десятки літрів води, що будуть необхідні для готування. Якщо ваш похід розрахований на кілька днів, або збирається велика компанія, без посуду «Біля Вогнища» вам не обійтися. Весь товар може бути доставлений замовнику поштою.

Вгору