Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Вибираємо відповідний приціл в інтернет-магазині

Перш ніж купити приціл для полювання, важливо звернути особливу увагу на якість лінз, які є одними з найважливіших деталей в цьому приладі. Зверху на лінзи у кілька шарів наноситься відповідні просвітлюючі покриття, яке здатне значно зменшити відбиття світлових променів і тим самим зробити зображення більш чітким і контрастним.

Далі звертаємо граничне увагу на кратність, яка визначає для чого саме може використовуватися даний прилад. При цьому варто пам'ятати про те, що кратність буває декількох видів - постійної або змінної. Змінна може регулюватися вручну завдяки відповідному маховику, розташованому на окулярі.

Корпус високоякісних прицілів, як правило, виготовлений з дюралю і вважається повністю герметичним, за рахунок того, що він заповнюється азотом. Таке азотне заповнення запобігає можливе запітніння лінз зсередини, при умовах різких температурних змін.

Наш магазин "Біля Вогнища" пропонує великий асортимент прицільних моделей для полювання, з допомогою яких можна з легкістю підстрелити бажану здобич.

Вгору