Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Газове обладнання

Газове устаткування для приготування їжі у похідних умовах є важливим елементом екіпіровки. Адже не у всіх місцях можна розпалити вогнище, є території, де це заборонено і карається законом. В такому випадку альтернативою цьому послужить туристична газова пальник, плита і лампа яка дозволить за лічені хвилини розігріти або приготувати їжу в поході чи експедиції. Висвітлити ваш табір. Надається вашій увазі широкий асортимент дозволить швидко знайти потрібну газове обладнання для мандрівників, дачників, туристів.
Газове обладнання

Поїздка на природу у більшості з нас міцно асоціюється з пікніком, шашликами, готуванням у веселій компанії. Однак у залежності від обставин, розпалювання багаття може бути неможливий – наприклад, у зв'язку з погодними умовами, або при відпочинку в зоні з особливим режимом. Особливо небезпечно використання відкритого вогню влітку, коли найменша іскра може стати причиною сильної пожежі. Саме в цьому полягає причина активного використання відпочиваючими газового обладнання.

Даний розділ включає в себе:

  • Пальника і переносні плитки для приготування їжі в похідних умовах;

     

  • Невеликі лампи, безпосередньо підключаються до газового балону. Відчуйте всю романтику турпоходів, не залишаючи себе без нічного освітлення;

     

  • Безпосередньо самі балони та адаптери, призначені для їх підключення до пальника, або плиті.

     

Кількість газу в балоні залежить від розміру останнього. В середньому вага балонів складає від 400 грамів до 1 кілограма. Цього достатньо, щоб забезпечити себе комфортом на кілька днів поїздки. Сам газ в ємності знаходиться в зрідженому стані, тому ємність не займає багато місця, і може бути легко занурена в автомобіль. Частину балонів призначена для багаторазового використання. Для його наповнення потрібно спеціальний насос або картридж, представлений у розділі «Аксесуари»

Вгору