Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Кріплення прицілів та ліхтарів

Як підібрати підходящий кронштейн для оптики

Кронштейн - це пристрій, за допомогою якого здійснюється кріплення прицілу. Завдяки такому пристрою можна убезпечити себе від можливого пошкодження самої оптики в процесі транспортування зброї. Більш того, кронштейн також дозволяє прицілу кріпитися в потрібному положенні, щоб при пострілі він не збивався.

 

Представлена деталь характеризується наявністю максимально жорсткої фіксації між кількома точками. Відповідна база даного прицільного пристрою прикріплена на посадкове місце ствольної частини. В результаті, можна сміливо стверджувати, що кріплення характеризується достатньою міцністю і універсальної надійністю.

Перш ніж купити кріплення для оптичного прицілу, потрібно заздалегідь оглянути стан садивного короби на вашому рушницю. Крім того, не варто також забувати і про конкретні параметри даного оптично прицілу, а також про висоту кріплення між віссю гвинтівки і віссю напрямної планки.

Завдяки достатньо широкому асортименту представлених моделей, які мають різні стандартні характеристики, кожен покупець може з легкістю підібрати підходяще пристрій, виходячи з діаметра власного об'єктива.

Матеріал для оптичних прицілів

Від якості того чи іншого матеріалу, який був взятий за основу при виготовленні спеціального тримача, безпосередньо залежить міцність усього кріплення і характерні особливості даних експлуатаційних характеристик. Як правило, більшість сучасних компаній-виробників використовують максимально надійні матеріали, а саме - алюмінієвий сплав або ж нержавіюча сталь, яка не піддається впливу корозійної, тому зброя може використовуватися абсолютно в будь-яких кліматичних умовах. Іноді можна зустріти скоби, виготовлені з титану.

Купити кронштейн для прицілу в Києві можна на сайті нашого магазину "Біля Вогнища". Тут представлений великий вибір всіляких аксесуарів, які є просто незамінною деталлю. Незважаючи на якісний матеріал, розробники також рекомендують регулярно змащувати всю поверхню кріплення маслом, щоб уберегти тримач від можливих поломок.

Вгору