0 800 33 75 65 дзвінок безкоштовний Передзвоніть мені

Повернення товару

За першим бажанням, згідно зі ст. 9, Закону України «Про захист прав споживачів» (наприклад, якщо товар не підійшов за кольором, розміром і так далі).

Право на повернення товару: Ми гарантуємо Вам право на повернення замовленого товару, який не використовувався, протягом 14 днів з моменту отримання посилки. У разі повернення товару по закінченню зазначеного терміну, а також, вживаного товару, повернення не буде оформлений.

Повернення буде оформлений за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в онлайн-каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Все відповідно до Закону «Про захист прав споживача»

Повернення товару і претензії щодо якості:

Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або не функціональні товару. Зовнішній вигляд, функціональність і комплектність товару, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені одержувачем в момент доставки товару. При доставці товару, Ви підтверджуєте наступне: «Замовлення прийняв, комплектність повна, послуги з доставки надані, претензій до кількості, функціональності і зовнішньому вигляду товару не маю. З умовами повернення товару ознайомлений ». Після отримання замовлення претензії до дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.