068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Вибираємо шнур

Вибираємо шнур
На прилавках кожного рибальського магазину можна зустріти по кілька найменувань плетених шнурів. Більшість рибалок воліє шнури того чи іншого виробництва, залежно від своїх потреб і побажань. Наприклад, на одному з форумів при голосуванні за кращий джиговий шнур Power Pro набрав максимум голосів - 35.48%, друге місце у Berkley Fire Line - 16.12%, Spider Wire - 8.53% з 443 опитаних.
Power Pro Super Line Moss Green
Заявлений діаметр - 0.15 мм
 Розривне навантаження - 9 кг

Колір - темно-зелений


Класичний плетений шнур, досить круглий. Виготовляється в США з мікроволокна SPECTRA FIBER, волокно тонке і дуже міцне. Пропонуються зелена, червона і жовта забарвлення.

Один з найбільш поширених в силу хорошого поєднання ціна / якість. Найбільш часто схильний до підробкам. Вони, як правило, дешевше, підробку можна визначити по граматичних помилок в оформленні упаковки, а також, уважно оглянувши плетінку. Підробка може не відповідати позначеному на упаковці кольором, колір мати тьмяний, на дотик шорстка, на перших же рибалках втрачає колір і куйовдиться.

Добре просочений, в наслідок чого перший час може «фарбувати» кільця і ​​ролик котушки. Щодо жорсткий, з часом стає м'якше, що сприяє дальності закидання.

Приємно радує розмотування 135 м, що збільшує термін його експлуатації. Тому як зі стандартною розмотуванням 100 м після сезону використання на обриви і потертості може піти від 10 до 20 метрів шнура, таким чином, після двох сезонів запасу на шпулі не вистачатиме для середнього закидання.

Berkley® FireLine® Original Fused
berkleyorfs.jpg
Заявлений діаметр - 0.15 мм
Розривне навантаження -9 кг

Колір - темно-сірийРозмотування - 110 м Паянний шнур, досить круглий. Виготовлений з дуже міцного волокна Microdynema, США. Спеціальне покриття робить Fireline досить жорстким і неймовірно міцним, і разом з тим надзвичайно стійким до стирання. Шнур не вбирає воду і абразивні частки, що продовжує термін служби кілець вудлища. Пропонуються забарвлення: темно-зелений, сірий, жовтий, безбарвний (FireLine Crystal) а також флуоресцентний. Зовні дуже схожий на монолески. Є одним з найбільш популярних.Очень міцний, при цьому досить жорсткий, тому може видавати характерне шурхіт при проходженні кілець. Як і будь-який сплавного шнур, погано переносить нагрівання, тому рекомендується використовувати з кільцями SiC, які зменшують тертя.Spiderwire® Ultracast ™ Invisi-BraidЗаявлений діаметр - 0.14 мм


Розривне навантаження -12.7 кг
Колір - білий (безбарвний)
Розмотування -110 мПлетений круглий шнур, проводиться в США. Серія Ultracastпредсавлена ​​в темно-зеленому, жовтому і білому (Invisi-Braid) кольорі. Є флюорокарбоновую волосінню нового покоління.

Шнури Spiderwire також дуже популярні.

До переваг даного шнура потрібно віднести підвищену міцність - при діаметрі 0.14 ммразривная навантаження становить 12.7 кг, що на 40% вище, ніж у популярних плетінок. Незаперечною перевагою є його прозорість, що дуже актуально при лові в водоймах з чистою, прозорою водою. При цьому має малу пам'яттю і майже нульовий розтяжністю, що забезпечує чудову чутливість. Важливим є те, що шнур дуже гладкий, що зменшує тертя на кільцях і збільшує закид, при цьому є фактично безшумним. Досить м'який.Увага! Важливо пам'ятати, що на вузлах шнур втрачає міцність, причому втрати, в залежності від вузла, складають від 5% до 50% (наведений простий вузол).   Одним з найбільш популярних серед рибалок вузлом, який забезпечує мінімальну втрату міцності, яв є вузол «Паломар», наведений далі:

  Повернення до списку