068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Враження від використання кишенькового ліхтарика FENIX E12

Враження від використання кишенькового ліхтарика FENIX E12 Привіт, хочу поділитися своїми враженнями від використання кишенькового ліхтарика FENIX E12. Серед усього достатку виробників і моделей - компанія FENIX займає одну з лідируючих позицій (на мій погляд, цілком заслужено). У модельному ряді є ліхтарі на будь-який смак, будь-якого призначення і під будь-який елемент живлення. Компанія позиціонує свої вироби як максимально вологозахищені і ударостійкі-відповідність європейському стандарту IP-68. При виробництві використовуються кращі (оптимальні) матеріали і передові технології. Я вибрав FENIX E12 через його компактних розмірів, поширеного елементу живлення АА, невеликої ваги і тривалого часу автономної роботи.

Корпус ліхтаря зроблений з алюмінію з досить стійким до подряпин покриттям (анодування), лінза пластикова, діод хоч і не останній серії, але досить пристойний. На моєму ліхтарі покриття після року використання має дрібні відколи як результат носіння з ключами, для корозійної стійкості не критично - це ж алюміній. Внутрішні контакти жовтого кольору-схоже на позолоту технічним золотом (позолота на плюсовом контакті за рік трохи стерлася). На голові і корпусі ліхтаря виконана дрібна анти змінна насічка - дуже корисне рішення, так як ліхтар маленький. Задня частина ліхтаря має вушко для ремінця (йде в комплекті), кнопка включення не виступає за межі корпусу, що дозволяє ставити на торець, так званий режим «свічка» - я часто так користуюся (наприклад, коли дитину спати укладаємо і потрібен приглушене світло - в стелю направив і порядок). Ліхтар має три режими яскравості. Перемикання підлозі натисканням кнопки. Дуже корисна функція стабілізації яскравості - якщо ліхтаря не вистачає енергії на максимальний режим, він автоматично переходить на більш низький, в результаті з батарейки / акумулятора «висмоктується» все. Як на мене в більшості побутових випадків (банальна короткочасна підсвічування) досить мінімального режиму, середнім і високим користуюся на природі, в будь-якому випадку їх наявність виправдано.

Найпоказовішим для мене тестом балу двох денна риболовля. У перший вечір поставив нову батарейку (дешеву з супермаркету) - дві ночі ліхтар світив на всіх режимах і продовжує світити на ній по сей день (пройшло два місяці!) - ось це я називаю енергоеффектівностьJ.

Думаю, якщо поставити хороший акумулятор, результат буде рази в два краще. У воді я його звичайно не палив - необхідності не виникало, але різьблення тримаю завжди змащеній, умова водонепроникності виробника. При бажанні і наявності більш-менш «прямих» рук можна самому виготовити налобна кріплення, і вийде два в одному, я так і зробив, в результаті постійно вільні руки і регульований кут нахилу, незаперечний плюс при госп. роботах. Ліхтар показав себе гідно - навіть «бувалі» добре споряджені рибалки їм зацікавилися. Єдине побажання - не вистачає двох позиційної кліпси, тоді і з кріпленням мудрувати не довелося б, але це подорожчання вироби.

Моя оцінка: тверда п'ятірка.

Повернення до списку