068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Суб'єктивна думка: Спінінг Tenryu SR Master 70L

Завдання було придбати лайтовий спінінг для лову на невеликих річках, каналах, озерцях. Так як об'єкти лову передбачалися найрізноманітніші, починаючи від окуня і щучкі і закінчуючи струмкової фореллю, то і способи лову цих самих об'єктів сильно відрізнялися. Хотілося мати спінінг, який і вертушку може нормально закинути і воблерок проти течії провести, ну і звичайно легкий джиг по ямок ніхто не відміняв.

   Вибирав я не довго. Просто прийшов в магазин з розумінням того, що мені потрібно, і він якось відразу ліг в руку. Палка дуже легка для своїх розмірів, з легкої котушкою (у мене під нього був як раз новий LUVIAS 2500 близько 200гр) снасть практично не відчуваєш по вазі, не втомлюєшся. Ручка з синтетичного матеріалу не мажеться і радує око, якість збірки і матеріалів на висоті. Хоча японці не повідомляють нам такі параметри, як лад і назва вуглеволокна, я б охарактеризував лад як среднебистрий, але через високої якості графіту чутливість відмінна.

  Закид чудовий. Навіть вертушки "0" і "1" летять непогано, а вже про ваги 7-15 гр і говорити не доводиться, працював з кренк 3-4 гр, невелику травинку на тройнічке відразу осчущаеш. Палка конечно не джиговая, (трохи не вистачає жорсткості на підсікання) але джіговать цілком компфортно вже грам з 5-ти. Прекрасно працює з усіма принадами, так що я назвав би паличку дуже універсальною. Прекрасно в'яже рибу, сходів з неї у мене по-моєму вообсче не було. З повною відповідальністю можу рекомендувати як відмінний інструмент для лову головня.

    Підводячи підсумки хочу відзначити, що якщо розібратися то не так вже й багато у нас на ринку таких гідних лайтових спінінгів. Паличка дійсно максимально наближена до поняття ідеал в "середньому ціновому класі".

Денис ЛісовийПовернення до списку