068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Спінінг Flagman CORSAR 2.70m. 7-25гр.

Спінінгом Flagman CORSAR я ловлю вже досить довгий час, і моя думка про нього можна вважати цілком сформованим. Їм я з вами і поділюся.

Варто почати з технічних характеристик. Довжина спінінга - 2,7 метра, що говорить про спрямованість вудилища для лову з берега (хоча зовсім не заперечує можливості і комфорт при лові з човна). Строй спінінга виробник заявляє як "Fast", чи то пак швидкий. Тут не погоджуся: вудилище явно м'якше, і я б відніс його середньо-швидкому, а то і середнього строю. Тест по принадах - від 7 до 25 грам. Тут заперечень немає: спінінг дійсно чудово працює з приманками в заявленому діапазоні. Іноді траплялося перевантажувати і до 30 грам - спінінг справляється, але більше я б не рекомендував. Дуже часто - а останнім в минулому сезоні весь час - я навпаки використовував приманки нижче зазначеного тесту, тобто до 7 грам. І якщо з двох і трехграммовимі воблерами закид виходив з великими труднощами (скажу прямо - не виходив), то вже від 4-5 грам все виходило дуже непогано. Хоча тут варто, звичайно, говорити про моделі воблерів конкретно: наприклад «Тіні» від Салмо шльопали в п'ятнадцяти метрах від човна, а трехграммовий «Рідж-35» від Зип Бейтс летів уже на цілком стерпне відстань.Якщо ж говорити про занедбаності приманок в межах 7-25 грам, то тут все більш ніж прекрасно, особливо, якщо говорити про залозі - колебалки і вертушках. Завдяки своєму м'якому строю, а також, безумовно, довжині, спінінг катапультує приманки на дуже солідну відстань. «Кастмастер», наприклад, відлітає за горизонт.


Способи лову. Джиг? Цілком. Хоч це і далеко не джиговий спінінг, в комфортних умовах даний спосіб лову цілком реалізуємо, і Корсар приніс мені не одного судачка, щучку або окуня спійманих на силікон. Твічінг? Ні, однозначно немає. Ні по довжині, ні по строю, ні за вагою, ніяк. Якщо ви хочете освоїти твічінг, Корсар вам в цьому не допоможе, максимум що можна їм зробити - це зрідка підсмикувати приманку, та й то ліктем, а не пензлем. Тобто цей спінінг - для проводки котушкою, в основному рівномірною. Його приманки - вертушки, колебалки і воблери в заявленому тестовому діапазоні. Для інших приманок є інші спінінги, хоча, повторюся, почати освоювати той же джиг даними спінінгом можна.

Надійність. Тут я ставлю п'ять з плюсом. Корсар витримав неодноразові перевантаження і при закиданні, і при проводці, і при виведенні гарної риби. Бували випадки неакуратних ударів об човен або гілки дерев, та й просто безцеремонне поводження - спінінг виніс все з гідністю.


Величезний плюс Корсара - ціна. Це не просто бюджетне, це по-справжньому недороге вудилище. А якщо додати до низькою ціною надійність, а також врахувати приємний тестовий діапазон, спінінг можна сміливо рекомендувати до покупки. Особливо хочеться його порадити новачкам - мені здається, це прекрасний варіант для освоєння лову спінінга.


З повагою Павло

Вашій увазі пропонується каталог вудилищ спінінгів на будь-який смак

Повернення до списку