068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Спінінг Favorite Delta DLS802ML

Буквально кілька років тому на ринку вудилищ спінінгів домінував склопластик, вуглепластик починав тільки-тільки з'являтися і, як правило, ціна його була дуже завищена. Сьогодні будь-який рибалка, люблячий цей вид лову, віддає перевагу вуглеплатику, адже він (вуглепластик) легший, «дзвінкий», біліше потужний, а також має більш доступну ціну, яка іноді навіть можна порівняти зі спінінгами зробленими зі склопластику. Саме про такий спінінгу і піде наша розмова - це бюджетний Favorite Delta DLS802ML.

Спінінг складається з двох частин і в робочому стані має довжину 2,40 м. Кастинг спінінга явно говорить про те, що він легкого класу і має діапазон 3-14 гр.
Провівши зовнішній огляд вудилища і промацуючи кожне його ланка можна помітити:
1. Спінінг має високу конусність, що свідчить про його «швидкому ладі»;
2. Спінінг виготовлений з «товстого» вуглеволокна, що говорить про його надійність і потужності;
3. Кільця спінінга виготовлені з якісного, добре відполірованого оксиду алюмінію і мають одну точку кріплення, що говорить про «лайт» напрямку спінінга;
4. З'єднання колін виплнено якісно, ​​надійно, без люфтів і стукотів;
5. Кільця спінінга розташовані уздовж по одній лінії і знаходяться на самій товстій намотуванні вуглеволокна, що і говорить про швидкому ладі і про відповідальність фірми-виробника.

Судячи із зовнішнього огляду спінінг виготовлений відмінно, тепер спробуємо його на практиці.
Отже:
1. Балансування спінінга ідеальна - вся вага сконцентрований в місці кріплення котушки, це можна побачити на малюнку


2. При закиданні приманки вагою 3 гр. працює толька вершинка вудилища, що говорить про реальний нижній межі;
3. При закиданні приманки вагою 14-21 гр. вершинка також чітко передає енергію приманки, що говорить про занижений верхньому боковому вівтарі і про можливість спінінга забраси- вать більш важкі вантажі.
4. При проведенні джига кінчик чітко реагує на найменші клювання, точно передає дотик дна;
5. При виведенні крупної риби не чуствуется граничне навантаження на структуру карбону, що говорить про його якість. 6. При дводенному випробуванні був помічений лише один мінус - відвалився декоративний ковпачок верхнього утримувача (ручки)

Висновок один: вудилища спінінгів серії Favorite Delta підійдуть як і для початківця спінінгіста, так і для професіонала. Їх лад швидкий, якість зборки відмінна. При лові таким спінінгом отримуєш задоволення від процесу риболовлі і від того, що ти її контролюєш ...Повернення до списку