068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Сигналізатори клювання

Риболовля це перш за все відпочинок. І в допомогу рибалкам, початківець ви рибалка або спортсмен зі стажем, приходять досягнення науково технічного прогресу. Про один з них піде сьогодні мова. Це електронний сигналізатор клювання, прилад прийшов на заміну дзвіночків та інших механічних пристроїв.

Даний прилад працює від батареї крона 9 вольт, має стандартне різьбове з'єднання з можливістю кріплення на род-під. В електронному сигналізаторі є регулювання гучності, яка налаштовується в залежності від умов, в яких доводиться ловити: день, ніч, вітер, відстань від намету до вудилищ і т.д. Гучність можна регулювати таким чином, щоб чули сигнал ви, а не всі рибалки на водоймі, змінюється і тональність якщо ви використовуєте кілька сигналізаторів, ви можете розрізняти їх за тональністю звуку, визначаючи на якому з вудилищ сталася клювання. Крім цього прилад оснащений і світловою сигналізацією. Одна з лампочок вказує, на якому сигналізаторі сталася клювання, друга сигналізує саму клювання.

Як це працює на практиці. Встановивши род-під і закріпивши на ньому електронний сигналізатор, оснащене вудилище після закидання встановлюється на стійку при цьому натягуючи волосінь роблячи кілька оборотів котушки, волосінь заводять між двох щічок і коліщатка, таким чином волосінь знаходиться між щічкою і обертовим коліщатком (праворуч або ліворуч) при клюванні коліщатко обертається і внутрішня його частина з прорізами замикає ланцюг з фотоелемента і світлодіода, спрацьовує сигналізатор. Однак якщо риба рухається не від рибалки, а до нього, - сигналізатор працювати не повинен. Щоб цього не відбувалося, позаду сигналізатора рибалки вішають на волосінь грузик або використовують спеціальне пристосування - свінгер, який натягує волосінь в разі її ослаблення. При цьому роликиобертаються в зворотну сторону, і сигналізатор спрацьовує.


Як правило кожен рибалка має в своєму арсеналі кілька вудлищ, для зручності можна придбати набір який комплектується пейджером приймає сигнали від декількох сигналізаторів. Рибалка може спокійно відійти від вудок, наприклад, до машини або просто подрімати в наметі, не боячись пропустити клювання трофейного екземпляра.


Ще трохи про сигналізаторі корпус сигналізатора виконаний з м'якого, приємного на дотик пластика з ребристими гумовими вставками з боків і має захист від дощу і пилу, що істотно підвищує надійність приладу, адже ловити доводиться і в дощ, і в туман, а іноді при мінусових температурах . Прилад має низьке електроспоживання і однієї крони 9 вольт вистачає на цілий сезон, але яким би електронним приладом ви не користувалися краще мати запасний комплект батарей, після закінчення риболовлі не забувайте вимикати сигналізатори тим більше для цього передбачена кнопка включення і виключення приладу.


Вибравши сигналізатор клювання CARP ACADEMY SENSOR VT або набір сигналізаторів клювання CARP ACADEMY SENSOR WDX 3 + 1 ваша риболовля перетвориться на справжнє задоволення!


                                                                                                   Sebastian Perreira

Повернення до списку