068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Шнур Sunline CAST AWAY PE 150mHG 10LB

Перший свій CAST AWAY я купив три роки тому за рекомендацією напарника. Ціна його тоді здалася мені чималому в порівнянні з «класичними» бюджетними шнурами класу PowerPro, якими ловив до того. Але товариш сказав «Бери, не пошкодуєш!» - і я взяв 10-фунтовий CAST AWAY в розмотування 150м і поставив його на лайтовую снасть замість 8-фунтового PowerPro.

У найближчу ж риболовлю я був приємно здивований - дальність закидання зі зміною шнура зросла в півтора рази. Власне зараз мене це не дивує: шнур тонкий, слизький і м'який - звідси і дуже хороші кидкові якості. Правда перший час зробив кілька невеликих борід, поки не зрозумів, що шнур більш слизький, ніж ті до яких я звик, і його не потрібно намотувати під самий бортик шпулі, особливо якщо ловиш ривковой проводкою (зверніть увагу на рівень намотування на фото). При цьому через ту ж слизькості дальність закидання від меншого рівня намотування відчутно не постраждала.


Наступне на що я звернув увагу - шнур при більшій розривної навантаженні виявився помітно тонше списаного «повірю». Подальші дослідження показали, що за співвідношенням реального діаметру і розривного навантаження CAST AWAY знаходиться ближче до шнурів вищого цінового діапазону (якими ловлять деякі мої напарники).

Пізніше прийшов час справжнього випробування на міцність. Кілька разів жвавим щукам вдавалося забитися в траву і намотати по кілька метрів шнура на морду. Жодній з них це не допомогло - шнур витримав, і всі вони виявилися в човні.Не обійшлося і без розчарувань: кілька разів при Джизі та троллінге шнур несподівано порвався при зовсім невеликому зусиллі. Незабаром я зрозумів, що таке відбувається при зустрічі з обросла черепашками бровкою або корчем. Почав ставити в таких випадках досить довгий флюрокарбоновий поводок і подібні інциденти припинилися. Правда при лові в особливо «міцних» місцях краще все ж перейти до шнурів іншого типу (наприклад той же PowerPro).

Загалом, відловив шнуром перший сезон я зрозумів, що гроші на нього я витратив дуже навіть не дарма.

Шнур спокійно витримав два сезони (і міг жити далі, але був втоплений разом з котушкою). Правда рибалив я не кожен день - але кожні вихідні і відпустку. У міру експлуатації на шнурі звичайно з'явилися невеликі «задираки» але на міцності це не особливо позначилося і ворситися він не почав. Так що якщо раз в декілька рибалок викидати останні пару метрів і раз в сезон-півтора перемотати зворотною стороною, то як мінімум три сезони стандартної «аматорської» експлуатації точно витримає. На фото шнур після одного сезону експлуатації - ніяких видимих ​​змін, крім втрати кольору.

 

Разом
Вельми вдалий вибір для середнього цінового діапазону. Гарний для лову на воблери і блешні, для джига на відносно чистих місцях (особливо якщо потрібен далекий закид). Для троллінгу затребуваний, якщо потрібно «загнати» воблер глибше, але не слід забувати про довгому повідку. Для джига в «міцних» місцях не підходить.

 

переваги:

Тонкий. Міцний. Дуже гарне співвідношення міцності і реального діаметру. Реальний діаметр за моїми оцінками близько 0,12

Слизький. Хороші кидкові характеристики.

М'який.

Досить зносостійкий. Не втрачає міцності і не ворситися при тривалій експлуатації.

 

недоліки:

Колір. Навіть у нового шнура він не дуже помітний і не зручний для візуального контролю проводки. В процесі експлуатації шнур швидко втрачає блакитний колір і стає брудно-сірим і ще менш помітним на тлі води і рослинності. Інших варіантів кольору виробник для цього шнура не пропонує.

Боїться черепашки. Шнур легко обрізається про порослі черепашкою бровки корчі. Втім, це загальний недолік всіх шнурів такого типу.

Купити шнур Сast Away PE можна перейшовши за посиланням

Повернення до списку