068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Підставка для фідера

Понад п'ять років я ловлю фідером ляща, густеру, плотву та іншу Дніпровсько-деснянську бель. Як і багато рибалок втомився і захотів трофеїв.
Найбільш доступним способом лову коропа при наявних снастях я вибрав ловлю коропа на методние годівниці, і годівниці типу флет метод.
Ловля коропа на метод в комерційних водоймах стала наступним витком розвитку мого рибальського Я.

Взагалі, затія-ловити коропа фідерними снастями, це гібрид. Ми беремо найкраще з двох способів лову і виходить досить ефективна рибалка.
Давайте розберемося, що ми маємо від лову коропа рибалки на снастю.
плюси:
1. Більш чутлива і витончена снасть.
2. Фідер це універсальна зброя, їм можна ловити все і всюди. Вам не потрібно купувати новий комплект вудилищ, досить намотати волосінь на додаткову шпулю, та й то спірне питання.
3. Бій фідерним вудилищем з коропом і, особливо, амуром, однозначно, більш важкий і іноді закінчується цілковитим "Сталінградом"
4. Ну, напевно, фидерная снасть дешевше в класичному варіанті. Без ПВА пакетів, родподов сигналізаторів, платформ і т.д.

Таким чином будь-який рибалка, вивчивши, зв'язавши або купивши правильний короповий монтаж, наприклад, такий як виробляє компанія Технокарп, миттєво стає карполовом (витрат 0).

Однозначну мінус використання фідера в короповій ловлі це далекобійні. Так, так я пам'ятаю про Rampage в довжині 4,3 метра. Але все ж, рівнозначний за ціною карповика, пуляет вантаж набагато веселіше.

Отже ми потрапили на комерційний водойму з фідером, а швидше за все з двома або трьома. Це ж комерційний водойму: планка моралі знижується дозволом ловити на кілька снастей. Та й вся риба-в воду.

Оглянувшись на сусідів, як на старших товаришів, ми бачимо такі неймовірні підставки для вудилищ які раніше на Десні та Дніпрі ми ніколи не бачили. Але ми знаємо, що це необхідний аксесуар при ловлі коропа. Необхідний настільки, що ми навіть знаємо що це зручність називається Рід Під (Rod Pod). Що у нас стояло під фідером завжди? Спочатку дерев'яний рогач, потім залізна палиця з Куренівки за 25 грн, топ фантазій якщо у рогача знімається світиться голова. Потім !! О БОЖЕ !! у вас з'явився трипод з флагмановской або що, взагалі вкрай, браунинговской гребінкою.


Косо дивлячись на сусідів, регулярно, тяга Тузіков, ви починаєте замислюватися. Напевно секрет коропового лову все таки в цій красивій залізницею під вудками. :)

Зупинюся по докладніше: чим все таки погана гребінка? Для одного вудилища гребінка хороша. Два вудилища теж ловлять. Але говорити про якусь надійності не доводиться. Ні, воно не падає. Але .... спробуйте самі. Дві триноги з гребінками брати під кожен фідер це, мені здається, перебір. Ви наполегливо і навіть успішно ловите зі своєю старенькою гребінки, до тих пір поки:

1. вся ваша установка поривом вітру не виявляється на вимостки під ногами
2. вся ваша установка крутим короповим паровозом не надається в воді

Я такого розвитку подій чекати не став і вирішив спробувати Рід Під Traper Magic.


З сигналізатор.


І свінгерами.


Про яких розповім коли небудь потім.

Перше враження. Воно Все Дуже Стійко. У вітру жодних шансів. У коропа швидше за все теж навіть якщо забути про байтранера.
Враження друге. Це зручно. Це дійсно впорядковує весь рибальський скарб. Ви точно знаєте де вудки. Вони завжди під рукою, вони не зрушать, на них не наступити. Вони просто там де їм треба бути. Завжди.

Враження третє (головне): напевно в більшості випадків, на комерційному водоймі, ви будете ловити з вимостки. Вони, як правило, розташовані на висоті до метра над водою. Навіть якщо ви ставите триноги на мінімальну висоту, у вас видуває величезну дугу на волосіні. Велика дуга це погано. Можливості опустити фідер вершинкой вниз, без додаткового обурудованія, немає. І ось тут вступає в гру основна перевага родпода. Ви ставите вудилище під будь-яким кутом до горизонту. Повірте, це дійсно важливо.

Пару слів про сам випробуваному: Рід Під Traper Magic. Чому саме він? Цей рід під не дорогий, він має незвичайну конструкцію. І він може бути дуже невеликим на геометричні розміри, заощаджуючи дорогоцінний місце на вимостки. У нього кілька обмежені ступеня свободи. Ви не можете задерти вудилища в космос. Але в спокійних і нормальних ситуаціях, швидше за все, він стане хорошим помічником.

Мінімальні розміри родпода: довжина 75 см, ширина 51 см, висота 42 см. Цього цілком вистачає щоб тримати на своїх плечах 2 або 3 фідера довгою 13 футів (390 см) на вітрі без проблем. Максимальна висота 61 см над землею. Любителі геометрії можуть порахувати кут.

Рід під Trapep MAGIC, має таку назву тому що, може подовжуватися. майже в 2 рази. Максимальна його довжина 123 см, при цьому, як ви розумієте, кут нахилу вудилищ ще зменшиться. На високій вимостки, і при сильному вітрі, кута нахилу швидше за все буде не вистачати. Але і довжина пода, м'яко сказано, з запасом. Рід під покритий матовою зеленою, швидше за все, порошковою фарбою з приємною "шорсткою" структурою. Затискачі і фурнітура з "дорогого" міцного пластику.


Вага короповій підставки для фідерів без чохла 1 273 грами. Вартість його близько 80 $. Це можна порівняти з набором гребінка + трипод хороших виробників.

Підсумую: родпод в фідерної ловлі має місце бути. Він не впливає на клювання, він не зменшує вітер, він трохи дорожче. Але з ним комфортно і надійно. Швидше за все у мене цей аксесуар приживеться. Якщо ви ловите на вудилищ більше ніж одне, то вам сподобається.

Гнат Костровой.

Повернення до списку