068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Прикормка для Method Flat Feeder

Прикормка для Method Flat Feeder -Здраствуйте, питайте, ми допоможемо по товару.
-Потрібно підгодовування на флет?
-Ось готова Traper Method ready 56 грн 750 грам
-Дорого.

Давайте розбиратися.

Ви ловили класичним фідером на річках. Ви годували рибку від щирого серця. 5-10 літрів за сесію це не межа.
Що ми знаємо про лов коропа на флет метод?
1. Треба годувати рясно. Ви ж годуєте спомбом? Там напевно кукурудза, пелетс, Бойл (цілі або руйнування)
2. Ми знаємо, за численними відео, з ютуба що при лові на метод "специ" рекомендують звертати основну увагу ні на насадку, а на вміст флета: Карпу важливіше тортик а не вишенька говорили вони. При цьому кількість основної прикормки зменшується в рази. Одноденна сесія флетіста не вимагає більше кілограма підгодовування.
3. Ми самі бачили відео про те як годується короп. Ну що він там смокчет або смокче? Що він вибирає? Він веде себе під водою як справжнісінька свинка, яка припливла на атрактивного сигнал від прикормки.
4. Найважливіше: Ми з Вами поняття не маємо, що любить короп. Визнайте це. І особливо, що він буде любити в найближчий вікенд. Якщо ви маєте поняття то швидше за все ви не читаєте такі статті. І навіть не пишіть. Швидше за все ви просто виграєте чемпіонати і різні турніри.


Що робить середньостатистичний рибалка при підготовці до риболовлі: прочитавши звіт про озеро або послухавши знайомих він бере "халібут" і "Скопекс" як щось, що "точноловіт" приїжджає на водойму і увірувавши в силу екзотичних назв і 350 грн за риболовлю сидить і чекає трофей . А трофей може і не прийти. І ось тоді починається: Клює на тому березі, Повний місяць, Клювало вчора і т.д. Чоловікам обов'язково треба розібратися в причині фіаско.

Так як же вгадати з тортиком для коропа? Як заощадити гроші на комерційній риболовлі за допомогою дорогий підгодовування?

Якщо ми перебираємо насадку від опариша на волосині до KG-1 від Richword. То чому ж ми ловимо на однаковий корм? Ви можете заперечити мені і сказати, що є бустери, атрактанти, ліквідний, якими ви можете будь-якого корму надати будь-смакової забарвлення. Але чи є у вас для цього час на короткій фідерної сесії?

Компанія Traper запропонувала взяти з собою кілька тортиків які точно не пропадуть. Це дуже логічно.


Корм Traper Method Feeder Ready-готовий до використання, так, так. Не потрібно навіть зволожувати. Він складається з термічно оброблених інгредієнтів, просочених масляними екстрактами. Що це означає на практиці: пакет має невеликий розмір і зіп-упаковку. Вся серія цих підгодовувань має 13 смаків і запахів від полуниці до палтуса. Ви вже розумієте до чого я хилю?
Ви берете 3-4 прикормових суміші. І пробуєте. Шанс вгадати з тортиком виростає в n кількість разів. Де n кількість підгодовувань. Чи не клюнуло на бетаїн? -Закриваете і пробуєте Скопекс або Полуницю. З підгодовуванням нічого не трапиться до наступної риболовлі. На іншому озері, наприклад.
Ви не замішує її з водою, ви нічого не псуйте і не топіть в воді. Ви просто закриваєте зіп, і переходите до іншого запаху-смаку. Ну адже правда чудово.
20160830_134602.jpg
Повертаючись до діалогу з якого починалася стаття:
Ви правда вважаєте що висипати в воду три кілограми недолугої "сипуха" і поїсти всім відомого рибальського гриба на комерційному водоймі, це нормально?
Я Упевнений, в зворотному.

Гнат Костровой.

Повернення до списку