068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Поясна сумка LOWE ALPINE MESA

Після того, як попередня моя поясна сумка зносилася і прийшла в непридатність, задумався про придбання нової. Головними критеріями відбору були: якість виконання, обсяг основного відділення, конструкція сумки і зовнішній вигляд. Скажу чесно - шукав довго і всюди, так як ринки, магазини та інтернет забиті ширвжитком невідомого походження. Навіть у відомих брендів подібні сумки невеликого обсягу, так що LOWE ALPINE MESA вигідно відрізняється. У моєму випадку це сумка на кожен день в міських умовах: носіння обіду на роботу (вільно поміщається контейнер 0.7л. І ще багато місця залишається) і всяких дрібних потреб. Обсяг в шість літрів (заявлено виробником) дозволяє і на прогулянки з сім'єю виїжджати, і за невеликими покупками з нею вийти. Тепер про все по порядку.


Зовнішній матеріал з хорошого водовідштовхувального нейлону (можливо з просоченням, краплі води збираються і не вбираються), спинка з пінистого м'якого матеріалу обтягнутого сіткою, максимальна довжина поясного ременя 74см. (З урахуванням фастекса в застебнутому вигляді). Дуже порадували компресійні ремені. Два з фронтальної сторони, два з боків. Довжина фронтальних достатня, щоб закріпити що-небудь (одяг, парасольку) і під дном сумки, і спереду, але перевантажувати я б не став, так як знизу вони пришиті під сітку спинки і можуть не витримати великого навантаження. Спинка має вентиляційні канали, щоб шкіра під сумкою менше потіла і вони ж служать лініями загину по фігурі людини для більш комфортного обхвату талії (або грудей, хто як вважає за краще, але тут є нюанс, про який скажу нижче). Вся фурнітура у вигляді замків і фастексами використана YKK, при натисканні фастекси самі роз'єднуються, відчувається якість. Передня (фронтальна) сторона сумки оснащена світловідбиваючими елементами. Мені, як пішоходу, ця функція особливо не потрібна, але якщо ви, наприклад, велосипедист, то це дуже актуально. Також зовні є кріплення для ліхтаря на кліпсі або скоби. Ручки для перенесення як такої немає, замість неї пришита маленька петелька (для вішалки напевно).
Сумка має три відділення: фронтальне для дрібних (плоских) речей, основне об'ємне і всередині нього невелика кишеня на блискавці для документів (в минулому моєї подібної сумці його реально не вистачало). Поруч пришитий пластиковий карабін на шнурку, досить зручно їм користуватися при носінні через плече.


Підведемо підсумки. Загалом сумка вийшла зручна, практична і якісна. Матеріали використані хороші-причепитися ні до чого. З недоліків можу відзначити: блискавку на фронтальному кишені можна було зробити побільше, так як сам кишеню займає всю площу передньої частини сумки і через маленьку проріз доводиться виколупувати вміст (долоню у мене не велика). І друге моє зауваження-прі носінні через плече, щоб сумка нормально прилягала до тіла і не відвисає її потрібно підтягувати торцевими стяжками, а це «забирає» корисний об'єм. Це зауваження суб'єктивно, так як сумка насамперед поясна). Загальна оцінка: 5

Микола Данілейченко

kokka1984@rambler.ru

Повернення до списку