068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Посуд з анодованого алюмінію

Посуд з анодованого алюмінію Анодований алюміній у виготовленні кухонного посуду - основні переваги
Порівняно недавно на ринку з'явилася посуд з анодованого алюмінію, з якою знайоме, поки що, зовсім невелике число споживачів. Розберемося з її основними особливостями і перевагами.
До алюмінієвому посуді завжди було суперечливе ставлення - з одного боку в ній дуже зручно готувати їжу, проте в ній не можна зберігати продукти тривалий час.
Посуд з алюмінію з анодованим покриттям була розроблена саме для вирішення цієї проблеми. Алюміній, з якого виготовлений посуд, піддають обробці рідкими електролітами, тобто, матеріал проходить процес анодного оксидування. Після такої обробки на посуді утворюється тонкий шар, який попереджає окислення алюмінію і не дозволяє йому потрапляти в продукти і наш організм.
Щоб додатково підвищити її експлуатаційні властивості, виробники створюють посуд з потовщеними стінками, з антипригарним покриттям.
Ще однією популярною різновидом є посуд з алюмінієвими стінками, але з керамічним покриттям. При необережному поводженні з такими сковорідками і каструлями верхній шар може пошкодитися. Готувати в такому посуді можна і далі, але зберігати продукти не рекомендується.
Якщо ж на вашій кухні є посуд з алюмінію з анодованим покриттям, ви можете використовувати її для приготування будь-яких продуктів і тривалого зберігання їжі. При цьому ви можете не боятися, що мікро частинки алюмінію потраплять в ваш організм.
Особливу цінність має посуд з алюмінію із захисним анодованим покриттям для туристів, оскільки вона відрізняється невеликою вагою, відрізняється підвищеною стійкістю до пошкоджень. До того ж, ви зможете приготувати страви, в яких по максимуму будуть збережені всі корисні властивості.
Придбати анодовану посуд для туристів можна в нашому магазині У Костра

Повернення до списку