068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Похідний будиночок для рибалки або розповідь про Forrest Scout 4

Всі рибалки-любителі по суті своїй - мандрівники. Чи не сидиться їм будинку. Ось тільки складність і тривалість подорожі вони вибирають, погодившись із своїми схильностями, фізичним станом і вільним часом. Найчастіше рибальські походи є одноденні вилазки на природу, але іноді рибалки роблять і більш тривалі вояжі. І якщо не передбачається нічліг в уже готових, що діють оселях - не обійтися без намету. І правильний і оптимальний її вибір є дуже важливою справою: від відповідності намети своєму призначенню багато в чому залежить і успіх всього заходу, і настрій його учасників.

Сьогодні торгівля пропонує величезну кількість різноманітних наметів від безлічі фірм. Розібратися тут непросто, тим більше що ціни однотипних, здавалося б, моделей дуже сильно розрізняються. І все ж візьму на себе сміливість дати рекомендації по вибору намету. Для такого кроку у мене є всі підстави: я більше 40 років ходжу в походи різної складності та тривалості, на своїй шкурі, грубо кажучи, відчув сильні і слабкі сторони багатьох наметових конструкцій. Який же моделі з величезного сонму пропонованих віддати перевагу? І що взагалі означає - "оптимальний її вибір"? Оптимальним можна вважати вибір намети, характеристики якої повністю задовольняють заданим споживачем, тобто в даному випадку - рибалкою-мандрівником, вимогам (критеріям).

Так як намет є просте, але все-таки спорудження, то вона характеризується не одним, а кількома параметрами. І по кожному параметру може бути висунуто певну вимогу. Причому деякі вимоги можуть виявитися взаємно суперечливими.

Я, особисто, користуюся наметом фірми Forrest Scout 4 FT2034, купленої кілька років тому. До покупки Scout користувалися для виїздів на природу і в Крим звичайної китайської наметом-розкладачкою, придбаної для зимової риболовлі. Поряд її плюсами по компактності і швидкого встановлення, вона протікала навіть на помірному дощі. Доводилося плівку стелити під днище і накривати зверху.

Відпочинок перетворювався на рутину і стеженням за погодою. Радикально все змінилося, коли почали їздити з Forrest Scout 4. Простора, зручна, дихаюча перетворювала все ночівлі в задоволення. Надувний матрац Intex 205х160 вільно поміщається, залишаючи місце під інші речі. Про промоканні я і говорити нічого не хочу, тому що в тому році, відпочиваючи в Тихій бухті під Коктебелем, потрапили в сезон дощів, при цьому намет жодного разу не протекла. А молодший син, живучи в старій «розкладачці», половину ночей ховався від потопів у нас, в скаутів.


Наостанок, хотілося сказати кілька слів про якість виготовлення Forrest Scout, про швах, про продуману ергономіку, про простоту монтажу. Також, ми користуємося спальними мішками Forrest Pilot,
ForrestScout3.jpg

які зручно перетворюються в теплі ковдри, туристичної меблями Forest, але про це всім ми поговоримо в наступній статті.

Повернення до списку