068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Подарунок рибалці! Що подарувати рибалці?

Подарунок рибалці! Що подарувати рибалці? Подарунок рибалці! Що подарувати рибалці? Кожен хоч раз стикався з цим питанням. Завдання досить складна якщо ти сам не в темі риболовлі або полювання. Давайте розглянемо універсальні подарунки для рибалки або подарунок для мисливця.

1) Термос- відмінний подарунок як для рибалки - мисливця або туриста. У нашому розділі Ви знайдете термос на будь-який смак і гаманець.

2) Мультіінстумент - кожен хоче мати собі таку «іграшку». Це не замінна річ як вдома так і на природі. (Це не ніж так що всім забобонним в наш розділ)

3) Одяг для риболовлі. Одяг для полювання - теж відмінний подарунок. У нашому розділі Ви знайдете багато функціонального одягу. Від шкарпеток до костюмів. Зверніть увагу на термобілизна Norfin. Мисливські капелюхи Хуст-Фільц

Також хочеться відзначити Забродні чоботи -вейдерси -бредні - Забродні комбінезони - для його підбору досить знати розмір ноги. Такий подарунок буде доречний як рибалці так і мисливцеві.

Для любителів зимової риболовлі та зимового полювання може стати в нагоді - флісові шапки- і рукавички рукавиці

 

4) Ящик для риболовлі - коробка для приманок - коробки для гачків - всі ці аксесуари не будуть зайвими в подарунок рибалці.

 

5) Окремим пунктом хотіли виділити подарунок туристу. Унікальний похідний фільтр для води Sawyer Mini Water Filter.

    Якщо не один з вищенаведених подарунків чоловікові не припав Вам до душі -не страшно - можна придбати подарунковий сертифікат і залишити вибір подарунка рибалці -охотніку або ж туристу йому самому.

І на завершення хотілося б відзначити що головне не подарунок не його вартість а увагу -а якщо ще й врахувати що подарунок буде в тему хобі або захоплення то обдарований запам'ятає його надовго і кожен раз коли буде брати цю річ-завжди буде згадувати про Вас.

Повернення до списку