068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Зарядний пристрій Pocket Power!

Високі технології вплелися в наш світ ... Наші будинки, рюкзаки та кишені заповнені настільки складною і потужною технікою, що ще кілька років тому це було б не збагну.

Одна тільки проблема - найпростіші винаходи і суперсучасне обладнання об'єднує одна вимога: всьому потрібна енергія. У населеному мегаполісі джерело живлення знайти елементарно і це не здається проблемою, але в далекій дорозі, в поході, на важливому завданні або при виконанні небезпечного переходу - енергія на вагу золота. Продукти Powertraveller стануть надійними супутниками в будь-якій ситуації, коли техніка повинна продовжувати працювати.

У будь-якій подорожі техніка проходить суворі випробування, а так як часто від неї багато що залежить, повинна бути надійна і міцна. Такі ж вимоги виносяться і до джерел енергії. Навіть військові оцінили високі показники і надійність зарядних пристроїв Powertraveller, а вже тим більше вони припали до смаку цивільним мандрівникам за їх функціональність і зручність.

У цій статті ми розглянемо основні види гаджетів, які виявляються під рукою в дорозі, а також способи їх зарядки. Ну і по ходу справи будемо оглядати зарядки.

Почнемо, мабуть, з найпопулярніших гаджетів останніх років - гаджетів виробництва Apple. Все частіше люди заміняють цілий парк невеликий техніки одним iPhone, тут тобі і хороша камера, гнучкий медіаплеєр, читалка, іграшка ... отакий швейцарський ніж електронного світу, за заявками виробників він може помітити близько сорока (!) Пристроїв попереднього покоління. Одна проблема, сам не заряджається і «доброго ранку» приємним жіночим голосом не говорить, хоча останнім настроюється ... Але з першим недугою відмінно справляється ряд пристроїв Powertraveller.

По суті, завдяки дбайливості виробника, ваш iPhone можна зарядити практично від будь-якого автономного устрою Powertraveller, але тут ми відзначимо ось ці продукти.


Перший - випробуваний в подорожах комплекс Powermonkey Extreme. Чудове пристрій, що складається з сонячної батареї і проміжного акумулятора ємністю 9000 міліампер на годину. Здатне зарядити весь набір пристроїв, яким досить для зарядки п'яти вольт напруги. Піддослідний iPhone досить швидко в сонячну погоду зарядився від самої панелі, але окремої фішкою комплекту можна вважати згаданий комплектний акумулятор, від нього iPhone заряджається відчутно швидше і незалежно від погодних умов, магії і Вашого везіння. Немаленькою ємності акумулятора Powermonkey Extreme виявилося досить для повної зарядки смартфона 4-5 разів.
 
Другий - своєрідна паличка-виручалочка бізнес-мандрівників Powermonkey Discovery. Компактність і стильний дизайн в поєднанні з досить високою ємністю батарей виручать вас коли немає можливості залишатися довго на одному місці для зарядки телефону, а зв'язок критично важлива

Більшість ділових людей нашого часу вважали за краще себе як корисний для роботи гаджета iPad. Висока продуктивність, функціональність і іміджевої цього планшета - якраз те що цінують бізнесмени. Поступово iPad і його найближчі аналоги все більше і більше витісняють традиційні ноутбуки з позиції «пересувного робочого місця». Все частіше разом з самим планшетом люди цікавляться автономним джерелом живлення до нього. Досвід використання показав що оптимальним вибором є одне з найбільш продаваних зарядних пристроїв - Powertraveller Minigorilla. Так само, люди, чия роботи йде на деякому віддаленні від цивілізації, раді були отримати в своє розпорядження сонячну панель Solarmonkey Adventurer. У деякому роді їх функції об'єднує вже згаданий Powermonkey Extreme.

Minigorilla і Solarmonkey Adventurer - універсальні робочі конячки. Де тільки і що їм не доводилося заряджати. Minigorilla відрізняється широким вибором вихідного вольтажа що дозволяє живити від неї більшість відомих компактних пристроїв (примітка: автор статті одного разу бачив як від неї харчувався USB-підігрівач для кружки, шкода не додумався сфотографувати), так що вона ще буде не раз проскакувати в цій статті. Так само радує простий інтерфейс на рівні «натискай та дуй» - одна кнопка для управління і екранчик з вичерпною інформацією. Для оптимальної роботи з iPad так само розроблений спеціальний перехідник Gorilla-Pad, відчутно підвищує продуктивність.
 
Solarmonkey Adventurer - прекрасний показник того, що чим простіше пристрій, тим менше варіантів там щось зламати. Пряме харчування від сонячної панелі хоч і має свої недоліки, на зразок залежності швидкості заряджання від погоди, але цілком собі вдалий варіант, особливо якщо сонце є, а ось іншими джерелами енергії місцевість не багата.
Powermonkey Extreme, акумуляторний модуль який відображений на фото праворуч, так само прекрасно впорається з цим завданням.
 
В кожній подорожі є моменти очікування і нудьги, будь то просиджування штанів в аеропорту або на вокзалі, або сама поїздка до місця прибуття. Добре якщо є попутники з якими можна поговорити, або умови які дозволять отоспат

Повернення до списку