068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Рукавички Dexshell ThermFit TR огляд для користувача

Все почалося з того, що наближалися холоди. Для прогулянок на велосипеді в осінньо-зимовий період добре б і кінцівки утеплити. Вирішив оновити гардероб рукавичок, які давно вже планував придбати. Був натхненний вдалою покупкою водонепроникних зимових шкарпеток Dexshell, тому вибір припав на рукавички даної фірми.

Основним критерієм вибору для мене було тепло, захист від вітру і води. Вибирав рукавички на сайті, руку міряв сантиметром будинку, наміряв 19 см (розмір S), але замовив на всякий випадок M. Виявив, що не дарма так зробив, хоча по ширині рукавички дійсно трохи ширше, ніші для пальців зроблені досить вузькими, навіть для моєї «витонченою» ручки. Якість матеріалів дуже високе, зроблені красиво, ні до чого причепитися. Коли перший раз одягав, таке відчуття, що одягаєш гумові рукавички для прибирання будинку або робочі рукавички, але це тільки на перший погляд. Ярлик Dexshell ThermFit TR на одній з рукавичок нагадував про фірму.

Перший тест був - звичайна прогулянка по місту. Температура близько 5 0С. Тимчасовий дискомфорт в руках: як ніби їх щось здавлює; стискаючи руку в кулак, рукавички діють в зворотну сторону, як би розкриваючи його; при звичайному носінні по місту пальці замерзали. Хоча, може, у вас інша конституція тіла, і пальці не будуть мерзнути зовсім.

Дуже цікава особливість - гумові вставки на долонях і пальцях. Якщо ви займаєтеся на турніках або брусах в холодну пору року на вулиці, вам буде дуже сухо і комфортно братися за холодну і мокру залізо в цю пору.

Настав час для вилазки на свіже повітря на велосипеді і відповідно наступного тесту рукавичок. Насамперед, після початку руху, було приємно відзначено, що в рукавах куртки не гуляє сирої і прохолодний осінній вітерець. Я гідно оцінив ідею довгого коміра рукавичок. Хочу знову відзначити зручність гумових вставок, контролювати в них велосипед одне задоволення. Облягаючі властивості рукавичок допомагають при маніпулюванні дрібними деталями в руках. Під час активної їзди, руки в цих рукавичках не потіють і що найважливіше зігріваються, по крайней мере, у мене так.

З точки зору безпеки їзди на велосипеді, помаранчевий колір рукавичок дуже отруйний і його добре видно на дорозі. Також рукавичками зручно витирати соплі на ходу, приїхав додому або на стоянку, не знімаючи - сплеснула в річці або тазику і можна далі використовувати.


Мій батько вирішив взяти дані рукавички на риболовлю, але я то знаю, що цим зазвичай не обходиться. Через день я зажадав звіту про новий придбання. Як виявилося, просто рибної ловлі не вистачило, і по поверненню в табір вирішили половити раків. Увечері, холодно, під світло ліхтаря перевірили не одну нору, де по ідеї повинні жити їхні мешканці. Раки були інформовані і в цю ніч ніхто не постраждав. Рибалки теж були в піднесеному настрої, оскільки нові рукавички повністю пройшли випробування водою, залишили руки в теплі і сухості. Мідні ж труби слави, ще тільки відчувати у майбутньому. Щодо вогню я відразу попередив батька, що це не та версія Dexshell з «бронежилетом» - кевлар, сталевими нитками (захистом від порізів) і вогнетривкість.

висновки:

Оскільки у мене був досвід використання продукції Dexshell раніше, я можу впевнено заявити, що з водовідштовхувальними властивостями у рукавичок все в порядку. Якість матеріалів вироби радує око.

Тепер про недоліки. За моїми суб'єктивними відчуттями - не комфортно. Пальці в них стискаються, як в компресійної камері, отже, вони швидко замерзають. Утеплювача дуже мало, хоча рукавички розраховані на -15 0С. Відповідність ціна якість, відповідно не відповідає (Великий і могутній російську мову).

Купити рукавички Dexshell ThermFit

Повернення до списку