068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Огляд спінінг Jackson Trickster TSS-69ML

На початку весни, я познайомився з новинкою 2013 роки від японського флагмана виробника і розробника снастей, а також приманок компанією Jackson.
Спінінг Trickster (Обманщик), модель TSS-69ML має довжину 6 футів і 9 дюймів (2.06 м), 96 грам вага і з заявленим тестом до 10 грам. Так як басовий типаж вудилищ має на увазі більший запас потужності, в моєму випадку тест визначив від 5 до 15 грам при використанні джигових приманок.

Якщо говорити про воблерах (під що і брався спінінг) то тест заявлений чесно. Відмінно відчувається зворотний зв'язок з воблером. У статиці екстрафаст, а в динаміці ближче до модерейту. За рахунок свого запасу потужності здатний справлятися і з досить упористее воблерами, наприклад Ever Green Super Sledge і Sledge 7. Ідеально працює з такими воблерами як Smith Jib, Jackall Squad Minnow 80SP, 65SP, Magalon.

Наприклад Tiny Magalon не комфортно твіччіть. Для такого воблера потрібен інший типаж вудилищ. Воблер Ever Green Sledge Escarda - напевно, буде верхньою межею комфортності для нашого вудилища.
В цілому, бланк сухий, нанесено мало лаку (виробник заявляє, що використовувалося: вуглецевого волокна: 98%, скловолокна: 2%).
Деколі вудилища привабливий. Кожна модель має індивідуальне ім'я. Наприклад TSS-69ML іменований як «The Wide Player» (можна перевести як гравець з великими можливостями або універсальний солдат). Говорячи про виконання і фурнітурі, яку використовували інженери компанії Jackson, то тут все на вищому рівні. Кільця FUJI в сталевих рамах, розставлені в дотриманні KR концепції. Завдяки швидкій формі переходу в конус, концепція дозволяє загасити коливання шнура або монолески, що позитивно впливає на дальність і точність закидання. Модельний ряд «Ошуканця» має також і кастингові версію.
Катушкодержатель в спінінга моделі виконаний таким чином, що притискна гайка знаходиться ззаду. Форгріп (передня частина катушкодержателя) досить довгий, що не дуже комфортно, якщо рибалка звик тримати ніжку котушки між середнім і безіменним пальцями. Реаргріп зовсім маленкий (задня частина катушкодержателя). Але, я вже звик і не звертаю на це увагу. А ось в кастингові версії варто той же катушкотримач (з курком), але перевернутий, - тобто притискна гайка знаходиться попереду, таким чином, дозволяє покласти палець на бланк, що підвищить сенсорику.


Якщо ви шукайте спінінг з нахилом в універсальність, то гравець з «великим застосуванням» Jackson Trickster підійде для цього. З ним зручно справлятися в обмежених умовах, наприклад, навислі гілки дерев, кущі, крутий берег, де потрібно заходити в воду для комфортної лову й інше ...
Максимальну рибу, що я ловив з цим спінінгом, була щучка близько 1,5 кг. Більшого трофея я, на жаль ще не ловив на нього. Але, думаю все ще попереду. В'яже рибу непогано, але для окуня трохи жестковат. Потрібно трохи пограти з налаштуванням фрикциона котушки, щоб сильно не рвати губи окуня. Судака і всі його витівки з поклевками (стусани, притискання приманки на дно) фіксує на всі 100%. Кістляву пащу судака просікає без проблем. Клювання чітко передаються в руку. На кінчик вудилища, я зазвичай не дивлюся.


Відносно того, що оснастити дане вудилище, то для мене комфортним вибором була б котушка вагою 220-240 гр. У моєму випадку це стала котушка Shimano Ultegra 12 2500S. На шпулю намотав шнур Sunline Cast Away 10 lb. Вважаю, що такий комплект цілком підійде середньостатистичному рибалці, який не відмовляє собі при виборі хорошого, якісного комплекту для лову в середньому ваговому діапазоні (3-15 гр.).
З вудилищем буде комфортно як на озерах, малих, річках, з човна, в обмежених умовах. Для водойм з більш відкритим простором, потрібно підбирати щось інше, та й умови лову змінюватися, тому і типаж вудилище вже буде зовсім іншим.
У висновку скажу, що все вищесказане суто суб'єктивна думка і ґрунтується лише на моїх спостереженнях щодо даної моделі вудлища.


Повернення до списку