068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Огляд Намет Tramp Mountain 4

2008 року ми разом з чоловіком і друзями дуже активно захопилася туризмом. Тому постало питання придбання спорядження, а в першу чергу комфортного і надійного житла на природі.
Ми дуже ретельно вивчили асортимент наметів і їх технічні характеристики і прийшли до висновку, що намет Tramp MOUNTAIN 4 Alu відповідає всім нашим вимогам:
- мала вага - 4,9кг. як для 4-5 місцевої палткі;
- внутрінею розміри 2,10м.х2,40м. дозволяють моєму чоловікові з ростом 1,90м. комфортно размещяют в хустці;
- великий і маленький тамбур легко вміщує всі наші речі;
- верхній тент - 100% поліестер75D / 190T Diamond RipStop, 8000 мм в ст. і дно - 100% поліестер 75D / 190T, 10000 мм в ст., дозволяють себе комфортно почувати в наметі при будь-якій погоді;
- снігова спідниця захищає від завалювання снігом;
- дюралюмінієві дуги - дуже легкі і міцні - істотно знизили вагу хустки;
- величезні москітні сітки при вході і на куполі намети дозволяють добре провітрювати намет, позбавляти від конденсату і надійно захищають від настирливих комарів.
Цю намет активно експлуатуємо вже протягом п'яти років і в піших гірських походах і в водних байдаркових.
 Комфортно себе відчуваємо всередині намету завдяки великим внутрішнім габаритам, висота 1,4 м., Довжина 2,4 м, ширина 2,1 м.
Радує швидкість її збірки - одна людина легко ставить намет за п'ятнадцять хвилин, удвох зазвичай справляємося хвилин за вісім.
Намет пройшла випробування проливними дощами і ураганними вітрами в горах, зберігаючи всі наші речі в наметі сухими і залишаючись цілою і неушкодженою.
Для нашої невеликої компанії з 4 чоловік - ця палатка вдалий вибір. І кожен раз при її використанням радіємо її місткості, вітростійкості і непромокальності.
Всім дуже рекомендую! Вдалий вибір!


Повернення до списку