068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Огляд котушки "Ecusima" від Ryobi

Говорити про рибалку і не говорити про риболовецькі снасті зараз неможливо. В даний час стали з'являтися нові (забуті старі) способи рибного лову, що оснащуються сучасними технічними засобами з використанням нових матеріалів і технологій. Лексика рибалки настільки поповнилася новими термінами, що часом спілкування з юними рибалками стає неможливим без «перекладача».
На даний момент я себе відношу до рибалок вихідного дня. Даний вид риболовлі обумовлений, перш за все, відсутністю вільного часу (якого завжди мало для улюбленого заняття), що накладає певну специфіку на поведінку рибалки на воді. Це, перш за все, його інтенсивна робота з пошуку і затриманні риби, зміна снастей і місця лову. Якщо Ви бачите людину, яка їде на велосипеді з рюкзаком, з якого стирчать снасті, то можна сміливо припустити, що це рибалка вихідного дня.

Рибалки вихідного дня р.Дніпро
З снастей ми зазвичай беремо вудку (телескоп) і спінінг, які потім легко трансформуються в різні види оснащення: це і вудка з дальньою занедбаністю, довгий спінінг з Бомбардьє, спінінг, донна снасть (фідер) і т.д. Тому котушки ми використовуємо хоч і не часто, але інтенсивно і в різних снастях. Моя політика в питанні вибору типу котушки, по ряду причин, проводилася за критеріями вартості, надійності і зручності роботи. А це, як ви самі розумієте, бюджетні котушки або котушки економ класу. Зламалася котушка - купуємо нову, а стару викидаємо або, якщо її можна ще десь використовувати, даруємо друзям-рибалкам.

Своє перше знайомство з котушкою RYOBI Ecusima 3000Vi у мене відбулося три роки тому і було не зовсім вдалим. При черговій поломки старої котушки (зламався фрикціон) я змушений був вихідні присвятити пошуку нової котушки. Чим мене відразу привернула ця котушка, так це геометрією шпулі, яка властива більш дорогим екземплярам і ціною, яка трохи перевищувала виділену мною для цього заходу суму грошей. Покрутивши її в руках і не знайшовши видимих ​​дефектів, я купив її і швиденько побіг додому налаштовувати снасті, сподіваючись встигнути ще на вечірній лов. Намотавши волосінь, я був трохи здивований, побачивши на котушці прямий конус замість рівною намотування. Знявши шпулю, я здивувався ще більше, не побачивши регулювальних фторопластових шайб. В цьому випадку треба було б пиляти вісь, що мені не дуже хотілося. Зібравши котушку, мені довелося пробігтися в магазин ще раз, щоб обміняти її. Добре, що продавець пішов мені на зустріч і виклав для вибору залишилися чотири примірники катушекRYOBI Ecusima 3000Vi. В інших примірниках регулювальні шайби були присутні, а в одній з них було одразу дві різної товщини, ось її-то я і взяв. Прийшовши додому, я намотав волосінь на котушку і побачив рівну намотування, що мене відразу заспокоїло.

Потім мені довелося ще раз перемотати шпулю, прибравши попередньо одну з регулювальних шайб. Отримавши невеликий зворотний конус, я залишився задоволений намотуванням і, швидко зібравшись, поїхав відчувати обновку на воді. Хочу відразу повідомити, що випробуваннями я залишився повністю задоволений.

Котушка добре працює під навантаженням, її м'який хід завжди провокує рибалки на продовження риболовлі, скидів петель не відбувається, дуга лісо укладивателя НЕ самосбрасивается і добре фіксується, нитку крутить менше, ніж котушки від інших виробників, що були у моєму розпорядженні, повна відсутність «баранчик» , не кажучи про «бородах», кидає 40гр.- більше не пробував, не було потреби, закид стабільний, в залежності від ваги приманки і вудилища від 60м. - 80м. і більше.


Не великий зворотний конус Daynema 0,17мм. 110м. RYOBI Ecusima 3000Vi

Ось уже три роки RYOBI Ecusima 3000Vi не дає мені приводу для свого списання, більш того, коли постало питання, яку котушку взяти для ультра-лайта, я довго не роздумував і взяв RYOBI Ecusima 1000Vi. Дана котушка теж виявилася на висоті: гармонійно вписується в легкий спінінг, надаючи якийсь акцент надійності за рахунок жорсткого корпусу, виконаного з твердої пластмаси, хороша робота з тонкими жилками, випробувана з волосінню до 0,14 мм.

Ультралайт, волосінь 0,14мм. RYOBI Ecusima 1000Vi

Крім того, дані котушки дають можливість рибалці зробити риболовлю більш приємним заняттям за рахунок покупки більш дорогого спінінга або вудилища на зекономлені від покупки котушки гроші. Коли мене запитують, чого не вистачає в цій котушці, я відповідаю, що Ecusima сама по собі самодостатня. Але там же немає нескінченного гвинта, можете заперечити Ви, тоді я відповідаю, що це вже не Ecusima, а Zauber, який стоїть в три рази дорожче, але це вже тема іншого огляду.

- Миттєвий антиреверс
- Ударостійкий графітовий корпус
- Дуга противозакручивателя, ролик і частково шпуля анодовані нітридом титану.
- Кулісний механізм зворотно-поступального переміщення шпулі.
- Точно регульований фрикційне гальмо з шайбами ​​великого діаметру.
- Якісна збірка.

«Джельтменскій набір»

Нижче в таблиці наведені технічні характеристики котушок RYOBI Ec

Повернення до списку