068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Огляд гідрокостюма Jobe Progress FS 3.0 / 2.5

Водний гідрокостюм Jobe Progress FS 3.0 / 2.5 торгової марки Jobe для водного спорту, крім його функціональності, еластичності і досить привабливого дизайну має ряд додаткових функцій.
 
Мокрий гідрокостюм повинен добре сидіти по фігурі, Ви його відчуваєте швидше як другу шкіру, ніж як предмет спорядження або екіпіровки і такий костюм набагато збільшує задоволення від будь-якого часу на воді. Тому багато досвідчені спортсмени, серйозно відносяться до комфорту під і над водою, вважають за краще костюми Jobe. Вони досить універсальні і можуть підходити для дайвінгу, віндсерфінгу, кайтсерфінгу, вейкбордингу.
Дизайн водної екіпіровки відмінна риса торгової марки Jobe, красиві моделі і яскраві кольори. Даний гідрокостюм Jobe Progress FS 3.0 / 2.5 має плавні і жіночні лінії, підкреслюючи достоїнства фігури. Яскраві кольори привертають до себе увагу, як на суші, так і на воді. Гідрокостюм входить в лінійку водної екіпіровки Jobe, при бажанні до нього можна підібрати страхувальний жилет і черевики.
 
Основне призначення гідрокостюма Jobe Progress, це підтримування температури тіла в холодних / прохолодних водах. Що дає можливість продовжити "сезон" місяці на три, а саме з квітня до жовтня. У гідрокостюмі Jobe Progress використаний стандартний непорен з подвійним нейлоном, досить щільний для збереження тепла, але при цьому повністю зберігає свої еластичні функції. У даній моделі гідрокостюма неопрен має потовщення на вставках грудей і спини, що робить додатковий теплозахист в прохолодній воді. Подовжені ноги і рукава, гарне рішення для теплолюбних. Краї ніг і рукавів менш еластичні по кромці, що запобігає потраплянню води та додатково зберігає тепло тіла.
 
Що стосується, додаткових функцій, слід підкреслити таку, як захист від гідроударів. Проблема насправді досить велика, особливо для прекрасної половини. Гідрокостюм Jobe Progress FS 3.0 / 2.5 дозволяє захиститися від саден і синців при падінні. Товщина неопрена 3 см на грудях, і 2,5 см на рукавах і ногах досить добре захищають від гідроударів і травм при падіннях. Також, додає захисту гідрокостюму, укріплені на колінах 3D накладки. Що захищає як і від ударів, так і від снашіваемості самого гідрокостюма.
Повернення до списку