068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Огляд Дитячий бінокль Bresser 6Х21

Дитячий бінокль Bresser 6Х21
Чесно кажучи, перед тим як взяти цей бінокль на тестування, ми були налаштовані по відношенню до нього досить скептично і зовсім не очікували від даної моделі чогось приголомшливого.
Яскраві кольори надають бінокля вид іграшки, і це подобається дітям. Проте, поєднання яскравого зеленого і блакитного виглядає вельми привабливо.
Дитячий бінокль Bresserочень приємно тримати в руках, оскільки гумове покриття, що захищає його від неминучих падінь і ударів, створює особливий комфорт.

Бінокль Bresser Junior 6x21 використовує призми BK7, які зазвичай застосовуються в більш дешевих приладах для дорослих, але, як правило, не доступних в дитячих моделях. Оптична система складається з лінз з повним покриттям, що дуже добре (хоча оптика з повним багатошаровим покриттям - було б ще краще).
Ми були приємно здивовані, коли скористався ним для спостережень в перший раз. Можливо, це не найяскравіший або не самий контрастний компактний бінокль з тих, які ми коли-небудь використовували, проте, очікувалося, що якість буде набагато гірше. Порівнюючи його з іншими компактними продуктами, які ми використовували для всіх своїх коротких оглядів, ми не знайшли надто великої різниці в яскравості і чіткості зображення, що нас дуже порадувало. Біноклі Bresserоказалісь не на висоті лише при оцінці хроматичної аберації (кольоровий окантовки предметів) і різкості зображень по самим краях, що цілком очікувано для девайсів бюджетного сегмента.

збільшення 6х
Більшість людей, які поки тільки знайомляться з біноклями, вважають, що чим більше збільшення, тим краще бінокль, але це далеко не завжди так. Ми думаємо, шестиразове збільшення є ідеальним для дітей, і ось чому.
Потужне збільшення - звучить чудово, але в цьому випадку дуже важко навіть дорослій людині утримувати нерухомим зображення, а значить і той вид, який Ви спостерігаєте. Якщо порівняти його з продуктами, що мають збільшення 10х, то можна помітити, наскільки легше утримати зображення в біноклі Bresserс 6-кратним збільшенням. Я вважаю, що це дуже важливо для дитячого бінокля.
Інший недолік великого збільшення полягає в тому, що, як правило, чим більше збільшення, тим менш яскраве зображення ми отримуємо в результаті. Це відбувається з тієї причини, що при великому збільшенні забезпечується менший вихідний зіницю (кількість світлових променів, які входять в об'єктив і виходять з окуляра).

Точка зору
Цей бінокль має поле зору 120 м з 1000 метрів, що дуже добре, якщо порівнювати його з більшістю моделей з 8-кратним збільшенням або аналогічними дитячими біноклями. Єдине, до чого ми могли б причепитися - хотілося б побачити ще трохи більше поле зору, з огляду на збільшення 6х.

фокусування
Фокусування дивно плавна, і нам сподобався прогумоване центральне фокусування колесо, що нагадує бутон квітки, що вимагає всього один повний оборот для регулювання від найближчого відстані до нескінченності. Це дозволяє Вам перейти від ближньої до дальньої точки дуже швидко, крім того, точна настройка фокуса також виявилася чудовою.

Як і в більшості «стандартних» моделей, регулювання діоптрій розташована на правому циліндрі пристрою. Це дозволяє Вам регулювати різкість зображення окремо для кожного ока, що грає важливу роль в правильної фокусуванні Вашого бінокля. Якщо бути дуже прискіпливим, скажімо, що регулювальне кільце на Bresser6 × 21, який ми тестували, було трохи ослабленим, що могло призвести до випадкового переміщення. Але зауважимо, що це було б досить серйозним недоліком для дорогих "дорослих" моделей, але не настільки критично для дитячих біноклів.

Розмір і вага
Як Ви можете бачити на фото, Bresser 6 × 21значітельно більш компактний, ніж один з моїх улюблених компактних біноклів Steiner 10 × 26 Wildlife. Завдяки використанню легких пластиків і гумового покриття, бінокль має невелику вагу.

Склад комплекту поставки
Разом з біноклем Ви отримуєте чудовий компактний чохол, ганчіркою для об'єктива і ремінець для носіння устройства.Компанія Bresserнастолько впевнена в якості бінокля, що надає дворічну гарантію на українському ринку, і це дуже вражає.

висновок
В цілому, нам дуже сподобався цей бінокль, це точно більше, ніж просто іграшка. А, враховуючи його низьку вартість, можемо сказати, що Bresser 6X21 - чудовий продукт. З усією впевненістю рекомендуємо його Вашим дітям.
Bresser2.PNG


Повернення до списку