068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Котушки Okuma-технології

EOS - Elliptical Oscillation System
Революційний дизайн запатентований в ряді країн по всьому світу і є душею компанії Okuma, яка виробляє спінінгів котушки середнього і вищого класу. EOS дизайн передбачає використання шестернею коливання, що забезпечують ідеальне укладання волосіні, вдосконалений плавний хід і максимально довговічну міцність. Шестерні EOS постійно задіяні, що забезпечує неймовірно плавний хід шпулі і перешкоджає утворенню люфту, характерного для багатьох котушок.

DFD - Double Friction Drag
DFD передбачає задіяність обох поверхонь шпулі для максимального підвищення ефективності гальма, рівномірного розподілу навантаження і плавного ходу. Розташована у верхній частині шпулі, захищена системою Hydro Block (перешкоджає проникнення води), дана мультідісковая система працює паралельно з допоміжної гальмівною системою, розташованої під шпулею. Навантаження розподіляється рівномірно на обидві поверхні шпулі, забезпечуючи максимальну стійкість.

E2BB - Extreme Elements Bearings
Підшипники з нержавіючої сталі здатні витримати суворі умови лову в морській воді. Тестування показало, що вони в 10 разів міцніше і надійніше, ніж звичайні підшипники з нержавіючої сталі. Загартована сталь і керамічні кульки забезпечують більш легкий перебіг, надійність і довговічність.

HPB - High Performance Bearings
Ці підшипники були розроблені для використання в будь-яких умовах навколишнього середовища. Протягом багатьох років компанії з виробництва рибальських снастей використовували стандартні підшипники з нержавіючої сталі на котушках для морської риболовлі, але використовуючи останні технологічні інновації компанія Okuma поліпшила їх роботу і зносостійкість. Підшипники HPB переживуть не тільки будь-які аналогічні моделі з нержавіючої сталі, але можливо і самого рибалки. Вони використовуються в котушках для морської риболовлі та в серіях Titus Gold, VS, Aveon, Astral, Inspira і Alumina.

AlumiLite - Aluminum Body Construction
Конструкція з легкого алюмінію включає в себе нову технологію Okuma виробництва корпусу з легкого алюмінію, який використовується в спінінгів і бейткастінгових котушках. Алюмінієвий корпус дуже жорсткий і здатний витримати невероятноую навантаження при тиску не нього і при скручує зусиллі. Корпус також забезпечує точний допуск між рухомими деталями для плавності ходу і довговічності. Використовуються в моделях VS, Aveon, Inspira, і Alumina.

Stainless Steel Body Armour
Покриття з нержавіючої сталі Body Armour усуває деформацію троллінговая котушок з графітовим корпусом. Це нова технологія являє собою 2 великих сталевих кільця з нержавіючої сталі, які встановлені всередині бічних дисків. Ці обручі інтегровані в дизайн корпусу Armour, використовуються в серії Convector 55-го розміру.

SLG - Speed ​​Lock Pinion Gear System
Нова технологія SLG є подвійною шестерінку зубчастої передачі на котушках star drag, яка забезпечує краще зчеплення на гранично високих швидкостях. Ця функція ідеальна для рибалок, які спеціалізуються на ловлі таких потужних риб, як ваху, каранкса, дорадо, вітрильник, акула мако. Система SLG забезпечує постійний контакт риби за допомогою механізму котушки, шпулі і гачка навіть при найшвидших ривках риби зі швидкістю понад 50 миль в годину. Доступна на всіх моделях Catalina, Convector і всіх бейткастінгових котушках розміру 400.

Self Lubricating Gear System
Самозмащувальної система зубчастої передачі використовується у всіх стандартних моделях тролліногових котушок Okuma star drag. Система включає в себе латунну втулку, просочену термочутливих машинним маслом. Головний механізм обертається навколо ведучого вала, виробляючи тепло. У міру нагрівання самозмащувальної системи зубчастої передачі, вона впорскує масло, яке охолоджує механізм для плавної роботи. Використовується в серіях Catalina і Convector.

Rulidium
Цей запатентований матері відкриває величезні можливості в регулюванні гальмівної системи від понад точної до грубої настройки. Ці супер гладкі шайби з рулідіума зменшують нагрівання і тертя при роботі котушки. Цими шайбами ​​оснащені деякі моделі Okuma з гальмівною системою star drag і бейткастінговие котушки.

Rotor equalizing system
Система стабілізації ротора другого покоління RES System містить в собі збалансований вагу, розрахований на комп'ютері, оптимальний для руху ротора. Ця вага забезпечує точний баланс і виключає рух, що гойдає шпулі, що важливо для точного регулювання і плавного обертання ротора.

The even flow roller system
Система рівного ходу ротора забезпечується використанням кулькового підшипника під роликом лесоукладивателя для максимальної ефективності. Ролик допомагає зменшити кручення волосіні шляхом вільного обертання ролика без тертя. Без цього пристосування волосінь починає крутитися, коли включається гальмо.

Waterproof Drag
Водонепроникним гальмом оснащені деякі моделі

Повернення до списку