068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

GPS навігатор Garmin GPS 72

Про GPS-навігатори GARMIN GPS-72 при всьому бажанні важко сказати щось погане. Трирічний досвід роботи з цим приладом в області надлегкої авіації (далі СЛА) виявив найкращі сторони навігатора. Після вибору і придбання (приємно, до речі, бачити, що ціна за цей час не змінилася) GARMIN GPS-72 відразу ж був встановлений на один з апаратів надлегкої авіації нашого загону - мотодельтаплан.


Зокрема, цей апарат використовується для хімічної обробки сільськогосподарських посівів. Для тих, хто не в курсі - такі роботи вимагають ювелірної майстерності пілотування. Колись на полях стояли люди з прапорцями, які переміщалися слідом за вже обробленими смугами. Про недоліки такого «методу» годі й казати. З появою навігаторів картина різко змінилася. Точність укладання препаратів зросла майже до 100%. Це не перебільшення. GARMIN GPS-72 має відмінну функціональність, точність, надійність в практиці авіаційних хімічних робіт.


Легкий (!), Що важливо в СЛА, надійний, кріпиться, як видно на знімках, на передній пілон спеціальним кронштейном. При необхідності, дуже просто підключається до бортової мережі. Дуже чіпко і надійно захоплює сигнал супутників, чітко проводить їх пошук. Контролює висоту польоту, відносну швидкість, курс, підсумовує тимчасові характеристики, що дуже зручно також при навчанні курсантів, має відмінну, регульовану по яскравості освітлення екрана, показання з якого легко, без напруги, зчитуються, що дуже важливо в польотної практиці. До позитивних якостей приладу слід додати функцію самостійного створення навігаційних карт для конкретних ділянок поверхні - це зручно при визначенні польотного завдання. Після виконання завдання, при необхідності, можна зняти і роздрукувати точний маршрут і все його тонкощі. Це для вибагливих пілотів або замовників хімічної обробки сільськогосподарських посівів. Використання навігатора GARMIN GPS-72 відкрило ще ряд можливостей застосування наших літальних апаратів.


Це - точна аерофотознімання з невеликих висот, участь в охороні наземних трубопроводів, рибних і мисливських господарств.
До постачальників GPS-навігатора GARMIN GPS-72 - при нагоді передайте уклін, подяки і найщиріші побажання розробникам і виробникам цього приладу.


Особливості навігатора Garmin GPS 72
12 каналів прийому
500 шляхових точок
50/50 маршрутів / крапок в маршруті
ємність колійного журналу (Tracklog): 10 треків, 2048 точок
вбудована база даних по морським орієнтирам
1Мб вбудованої пам'яті (тільки для точок POI)
LCD екран, 4 градації сірого, 160 х 120 пікс.
підсвічування екрану
можливість підключення зовнішнього живлення
можливість підключення до комп'ютера по інтерфейсу COM
навігаційні функції TracBack
водонепроникність IPX7
харчування: 2 батареї типу AA
16 годин автономної роботи
звукові сигнали
підтримка диференціальних поправок WAAS / EGNOS

Додаткові функції
Схід / Захід
Календар мисливця-рибалки
Розрахунок площі області
Припливи / відливиПовернення до списку