068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

GPS навігатор Garmin GPS 60

Критерієм вибору навігатора, служить ведення активного способу життя, будь-то рибалка, полювання, виїзд за грибами або просто подорож. У будь-якому з вище перерахованих видів відпочинку трапляються такі ситуації, коли орієнтація на місцевості утруднена:

1) Туман або безмісячна ніч в дельті річки, ви займаєтеся троллінгом або просто подорожуєте на човні. У даній ситуації кожен острівець можна помилково прийняти за берегову лінію, віддаляючись при цьому все далі від наміченого маршруту, втрачаючи пальне, час і сили.

2) На "тихе полювання" назбиравши грибів, компанія зібравшись на галявині починає обговорення переходить в суперечку, кожен грибник вказує свій напрямок руху до стоянки автомобілів або табору, доводячи свою правоту народними прикметами і наявності "двадцять восьмого" почуття.

Далі можна продовжувати і продовжувати; піший туризм в горах, велотуризм, похід на лижах і т.д .У кожного в житті виникали ситуації пов'язані з труднощами в орієнтуванні. Виходячи з усього перерахованого вище потрібен помічник, надійний і не дорогий.
GPS-навігатор Garmin GPS 60 -простий не дорогий монохромний gps навігатор, що на сьогоднішній день важливо і це робить його більш доступним. Цей девайс укладений в герметичний пластиковий корпус жовтого кольору, з чорними гумовими вставками і кнопками управління. У комплекті поставки міститься: кліпса для носіння приладу на ремені, а також ремінець на зап'ясті, USBінтерфейсний кабель забезпечить з'єднання приладу з комп'ютером для обміну інформацією, інструкція з інформацією про функції приладу.

У додаткові функції меню є календар за допомогою якого ви без праці підрахуєте кількість прекрасних днів майбутньої відпустки, будильник -вовремя розбудить вас до обіду відпочинку, калькулятор допоможе вести бухгалтерію, секундомір визначить переможця по нарізці салату. Інформація про сонці, і місяці визначається для будь-якого місця, також показується час сходу / заходу сонця / місяця для рибалок і мисливців це дуже важливо. Присутній сторінка спеціально для мисливців і рибалок, на якій відображається прогноз на конкретно обраний вами число місяця.


Ігри. У цьому пристрої представлені ігри двох типів з використанням функції GPS і без. Без використання функції навігаціі- гри можуть зацікавити дітей по дорозі на відпочинок або дачу, так як практично не зустрічаються в мобільних телефонах, а якщо ви приїхали на місце відпочинку і ваші діти успадкували кращі якості батьків в орієнтуванні, то гри з використанням навігації нема на один день займуть ваших чад.
Недоліком всіх навігаторів є підвищене енергоспоживання, яке вирішується покупкою двох комплектів акумуляторів і зарядного пристрою. Джерелом живлення служать дві батареї (акумулятори) типу АА 1,5 В, адаптер 12 В або зовнішнє джерело живлення до 36 В постійного струму. Термін служби батарей: до 30 годин (при типовому режимі експлуатації. При низьких температурах алкалайнові батареї втрачають значну частину свого заряду. При використанні пристрою при негативних температурах використовуйте літієві батареї. Часте використання підсвічування і звукових сигналів також значно скорочує термін служби батарей.

При використанні приладу на воді не слід робити прив'язки до форваторним буїв, координати буя можуть змінюватися, на це впливає: швидкість течії річки, швидкість вітру і рівень води.

Необхідно пам'ятати, що прилад має ступінь захисту за стандартом IEC 529-IPX-7 і витримує занурення на один метр протягом 30 хвилин, температурний діапазон: від -15 до + 70 градусів Цельсія .Вага девайса 198г. з батарейками, це можна порівняти з вагою деяких комунікаторів, але комунікатори не мають ступені захисту і тому їх використання в екстремальних умовах не бажано, вартість навігатора набагато дешевше вартості ремонту комунікатора. Тому я свій вибір зробив це навігатор Garmin 60.
Повернення до списку