068 199 0 111
(Viber)
Передзвоніть мені

Котушка Cormoran BLACK MASTER 8PiF 2000. Огляд.

Німецька компанія «Cormoran» - відома і популярна серед українських рибалок фірма. Цьому сприяють відразу кілька факторів - висока якість продукції, інновації та сучасні розробки на основі новітніх матеріалів, і при цьому досить демократичні ціни. Через пару років компанія відзначить свій 40 річний ювілей.
В асортименті "Cormoran" безліч видів снастей і аксесуарів, починаючи від гачка і закінчуючи рибальськими комбінезонами. І звичайно, широко представлений модельний ряд котушок. З одного з них - Cormoran BLACK MASTER 8PiF 2000 пропоную ознайомитися ближче.

Котушка упакована у фірмову коробку з чорного глянсового картону і не позбавлена ​​деякої дизайнерської ідеї. Усередині коробки знаходимо інструкцію, гарантійний талон, запасну шпулю і котушку. Відразу зазначу, що обидві шпулі абсолютно ідентичні і виконані з алюмінію. В очі кидається футуристичний дизайн - чорний матовий пластик і анодований алюміній. Перфорована ніжка котушки і полегшений ротор тільки підсилюють це враження. Ручка виточена з алюмінію, що додає впевненості рибалці і зменшує ризик поломки в самий невідповідний момент - при виведенні чергового трофею.
Особливо відзначу, що частина ручки, що контактує з пальцями виготовлена ​​з м'якого і неслизького технологічного матеріалу - EVA. Більш того, на відміну від традиційних пластмас EVA залишається «теплим» навіть на морозі, що по достоїнству оцінять любителі зимового спінінга. Ручка зручно складається в шарнірі, і зі зворотного боку фіксується гвинтом.
Шпуля котушки, як я вже згадував, виточена з алюмінію і покрита подвійним анодуванням. При цьому є всі умови для роботи з основними типами сучасних лісок, як з монониток, так і з кошиками. Особлива форма шпулі для далекого закидання «Long Cast», невелика глибина, і бортик покритий нітридом титану. Шпуля перфорована, що знижує загальну вагу котушки, і може вмістити 130 метрів мононити діаметром 0.25 мм. За якісне укладання волосіні відповідає збалансований ротор і лесоукладиватель особливої ​​форми, який перешкоджає перехлестам ліски під час силових закидів, а значить і втрат приманок.

Лесоукладиватель трубчастий, полегшений, ролик покритий нітридом титану. Котушка оснащена переднім багатодисковим фрикційним гальмом що дозволяє його дуже точно налаштувати. Система миттєвого стопора зворотного ходу включається невеликим перемикачем в задній частині котушки. За м'який «оксамитовий» хід котушки відповідають 7 сталевих шарикопідшипників, система високоточних шестерень, і відмінна балансування всіх елементів. До несомненнним достоїнств котушки слід віднести і малу вагу - всього 245 грам, і компактний корпус. Це дозволяє встановлювати котушку на вудилища легкого і ультра легкого класу. Додам що робота котушки перевірялася на рибалці при -5 і з тонкою плетінкою 0.10. Ніяких проблем в роботі котушки негативні температури не викликають.Важливим буде і той факт, що котушка дуже красива зовні, і чудово виглядає на будь-якому вудилище, що досить важливо для естетів, які цінують зовнішній вигляд і гармонійність снасті. В результаті німці зробили черговий якісний продукт, який володіє прекрасним співвідношенням «ціна-якість», відмінною якістю збірки і деякими можливостями які характерні продуктам більш високої цінової категорії. Котушка безумовно знайде своїх шанувальників які цінують сучасний дизайн, надійність і якість продукції «Сormoran».Повернення до списку